TC. Gençlik Spor Bakanlığı Spor Bakanlığı Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı” 13-17 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara’da düzenlendi.

Çalıştaya Çaykur Rizespor ve Etimesgut Belediyesppor u temsilen Katılan C.Serkan KUMDAKCI Çalıştayda Fenerbahçe Spor Klübü Başkanı Ali KOÇ ile Türk Futbolu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

A.S.M.M.M.O. tarafından düzenlenen " X . Muhasebe ve Vergi Sempozyumu" Antalya’da Titanic Otelde yapıldı. Sempozyuma " Türkiyedeki Vergi Aflarının Vergi Adaletine ve Muhasebe Mesleğine Etkileri konulu bir konuşma ile, konuşmacı olarak katılan " Cahit Serkan KUMDAKCI" sempozyum sonunda birde plaket aldı.

29 Ekim 2018 Tarihinde oynanan Beşiktaş- Çaykur Rizespor karşılaşması öncesi ,  Beşiktaş Spor Kulübü başkanı Fikret Orman’ın akşam yemeği devetine Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu ile birlikte C.Serkan KUMDAKCI da katıldı.  Davette E.Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın BAK  , Çaykur Rizespor Yönetim kurulu ve Beşiktaş yönetim kurulu hazır bulundu. Yemek sonrası Başkan Hasan KARTAL ve C.Serkan KUMDAKCI tarafından Başkan Fikret ORMAN’a plaketler ve karşılıklı hediyeler verildi.

23 Mayıs 2018 Tarihinde TÜSİAV tarafından düzenlenen 300 Kişilik İftar yemeği nin sponsoru CSK Denetim ve Mali Müşavirlik adına C.Serkan KUMDAKCI oldu. Organizasyona AKP Ankara Milletvekilleri Barış Aydın ,Nevzat Ceylan TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ve Ankara’nın birçok STK başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Bu Hayırsever davranış TÜSİAV tarafından " Şükran Belgesi" ile onurlandırıldı. Belgeyi C.Serkan KUMDAKCI Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’ın elinden aldı.

Konu İle ilgili basında çıkan haberler ;

http://www.ticarihayat.com.tr/haber/Ankarali-isadamlari-iftarda-bulustu/18640

Geleneksel İftar Organizasyonu bu yıl Swiss Otel’ de yapıldı. CSK Denetim ve Mali Müşavirlik adına C.Serkan KUMDAKCI  ev sahipliğinde yapılan etkinliğe pek çok firma temsilcisinin yanı sıra YMM Murat Yıldız , YMM Soner Ülgen, Milliyet Ankara Temsilcisi Ömür Ünver Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Şenay Güner  ve meslek camiasının önde gelen isimleri katıldı.

03.11.2017 Tarihinde Fenerbahçe Futbol Takımını Ankara Esenboğa Havaalanında karşılayan C.Serkan KUMDAKCI Teknik direktör Aykut Kocaman ‘a çiçek vererek başarılar diledi.

Tüm Futbolcular’a Osmanlıspor Maçı için şans dileyen C.Serkan KUMDAKCI , Kaptan Volkan Demirel, Mehmet Topal , Ozan Tufan ve Alper Potuk ile uzun süre sohbet etti.

Milliyet Ankara’nın Haberi;

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=EklerDetay&ReleaseID=8124&EkPage=6

20-22 Ekim 2017  Tarihleri arasında  Aydın Barosu ve Nazilli Belediyesi sponsorluğunda düzenlene  14. ”Uluslararası Anadolu Adli Bilimler Kongresi” ne konuşmacı olarak katılan C.Serkan KUMDAKCI Kongrede ” Kara Para Aklama ile Mücadele’de Adli Muhasebecilik’‘ konulu bir konuşma yaptı.

Ulusal ve Uluslararası birçok adli bilim adamının katıldığı kongre’de C.Serkan Kumdakcı nın sunumu ilgi ile dinlendi.

Kongre Kitabı ;

http://adlibilimciler.org.tr/14-uluslararasi-anadolu-adli-bilimler-kongresi/

CSK Denetim-Mali Müşavirlik olarak her yıl düzenlediğimiz geleneksel iftar yemeğimiz bu yıl 20.Haziran.2017 de Next Level AVM de “Harvey Nichols Lounge" da yapıldı.

E.Gelirler Başkontrolörü YMM Murat Yıldız, E.Baş Hesap Uzmanı YMM Soner Ülgen , Atılım Üniversitesi İşletme Bölüm Bşk. YMM Hasan Kaval , ve birçok Meslek Mensubu ile firma temsilcilerinin katıldığı yemekte Milliyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ömür Ünver de hazır bulundu.

Etkinlik Basında da yer aldı ;

http://www.ticarihayat.com.tr/haber/Mali-musavirler-iftar-sofrasinda-bir-araya-geldi/6987

30.Mayıs.2017 de Fenerbahçe Klubü Başkanı Sn Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerini ayrıca Avrupa Basketbol Şampiyonu olan " Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı" nı Anıtkabirde C.Serkan KUMDAKCI karşıladı.

Ata’nın huzuruna çıkan Basketbolcular ve Kulüp Yöneticileri ile Anıtkabir Resmi Törenine katılan C.Serkan KUMDAKCI , Basketbol Takımı Koçu " Željko Obradović" ve oyuncuları tek tek tebrik etti.

Türkiye Sanayici ve İşadamları Vakfı " TÜSİAV" tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın en verimli firmaları ödül töreni 25-Nisan -2017 tarihinde TİSK salonda düzenlendi

Törende “Yılın En Verimli Mali Müşavirlik Firma Ödülü" CSK Denetim ve Mali Müşavirlik adına " C.Serkan KUMDAKCI" ya verildi.

Ödülünü Milliyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ömür Ünver elinden alan C.Serkan Kumdakcı törende birde konuşma yaparak bu ödüle layık olmanın mutluluğunu dile getirdi.

01.10.206 Tarihinde Fenerbahçe Futbol Takımını Ankara İncek Tesislerinde karşılayan C.Serkan KUMDAKCI Teknik direktör Dick Advokaat ‘a çiçek vererek başarılar diledi.

Tüm Futbolcular’a Osmanlıspor Maçı için şans dileyen C.Serkan KUMDAKCI , Kaptan Volkan Demirel, Mehmet Topal ,Van Persie ve Alper Potuk ile uzun süre sohbet etti..

20.07.2016 Tarihinde C.Serkan KUMDAKCI Ankara Üniversitesi Adli Bilimler Enstitüsünde , " Adli Muhasebe" dersi verdi.

undefined

[kc_column_text _id="9