FullSizeRender

C.Serkan KUMDAKCI / S.M.M.M – Bağımsız Denetci

Ankara’da doğdu . İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Üniversite öğrenimini ‘’ Karadeniz Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  İktisat Bölümü’’nde Lisans düzeyinde bitirdi. ASMMMO’ dan Mali Müşavir Lisansını alan  C.Serkan KUMDAKCI , 2013 Yılında KGK’dan bağımsız denetim Lisansını aldı. Çeşitli konularda yazdığı birçok makalesi bulunan , C.Serkan Kumdakcı  , bir süre Ekonomik Çözüm Gazetesinde Köşe Yazarlığı yapmıştır daha sonra Ticari Hayat ve Milliyet Gazetelerinde düzenli yazıları yayımlanmıştır. Bunlarla birlikte Ankara Adliyesi Bilirkişi Listesinde yer almakta olup Bilirkişilik ve Konkordato Komiserliği Faaliyetlerinde de bulunmuştur.

Türkiye Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Mütevelli Heyeti Üyesi yine TÜSİAV Vergi Platform Başkanı , Ankara Üniversitesi Adli Bilimler Enstitüsü Adli Muhasebe Komisyon Başkanlığı ünvanları bulunmaktadır.

Bloomberg HT , Ekotürk , APara, NTV, gibi bir çok kanalda konuşmacı / yorumcu olarak katıldığı bir çok TV programı bulunmaktadır.

cserkan@cskdenetim.com


 Enis Doğrusoy  / S.M.M.M.

 

 

 

 

 

 

e.dogrusoy@cskdenetim.com


Abdurrahman Bozkurt / S.M.M.M

 

 

 

 

 

 

a.bozkurt@cskdenetim.com


Ömer Özdemir / S.M.M.M.

Ankara’da doğdu . İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Üniversite öğrenimini ‘’ Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi , İşletme Bölümü’’nde Lisans düzeyinde bitirdi.2015 Yılında ”Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Muhasebe ve Denetim Bölümü”nde Yüksek Lisansını aldı. 2016 Yılında ASMMMO’ dan Mali Müşavir Lisansını aldı.   2020 Yılı İtibariyle CSK Denetim & Mali Müşavirlik bünyesinde Uzman Olarak çalışmaktadır.

omer@cskdenetim.com

____________________________________________________________________

Hülya ALTINORDU Stajer SMMM

Melek SARAÇ Muhasebe Uzmanı

____________________________________________________________________

Ali Osman GÜNEŞ  Şirket Ulaşım Sorumlusu

Hülya GÜLER Ofis Elemanı